Įspūdingiausios vestuvės

Primary tabs

Daugiau įdomybių: ČIA

Įspūdingiausios vestuvės
 

 


Porelė, kuri susituokė nuoga prieš 250 svečių

Ellie Barton ir Phil Hendicott nusprendė iškeisti vestuvinę suknelę ir smokingą į Adomo ir Ievos kostiumus. Australų porelė, stovėdama priešais 250 svečių apsikeitė vestuviniais žiedais prisidengę tik tam tikrose vietose pritvirtintomis roželėmis ir skrybėle, kuria Philas prisidengė savo vyriškumą. Negana to, vestuvių ceremonija vyko anskti ryte ir ją tiesiogiai transliavo vietinė radijo stotis tūkstančiams klausytojų.
Porelė, kuri nušoko nuo 50 metrų aukštyje esančios platformos vos pasakiusi “Taip”

Jeroen ir Sandra Kippersai Briuselyje (Belgija) vestuvių dieną su visais svečiais kranu buvo pakelti į beveik 50 metrų aukštį, kuriame ir vyko jungtuvių ceremonija. Vos priėmus įžadus, 20 svečių ir musikantų akivaizdoje, porelė nušoko nuo platformos… Neišsigąskite, jie buvo prisitvirtine “bungee” guma.
Manote tuo ceremonija ir baigėsi? Ne, atėjus vaišių metui platforma vėl buvo pakelta, o svečiai mėgavosi nepakartojamomis vaišėmis pririšti prie kėdžių. Visa tai kainavo tik 25.000 eurų.

Jaunikis, kuris vestuvių ceremonijai nupirko 99.999 rožių

Jaunikis Xiao Wang išleido visą savo metinę algą, kad vestuvių dieną nustebintų savo jaunają Xiao Liu 99.999 rožėmis. Kinijoje skaičius 99 laikomas sekmės ženklu. 30 išnuomotų mašinų buvo papuoštos tūkstančiais rožių iš visai kito Kinijos pakraščio.
“Aš prisiminiau, kad Liu labai mėgsta šias rožes ir man tiesiog šovė tokia idėja. Buvo verta visko, ką aš paaukojau vien tam, kad išvysčiau laimingą jos veido miną” – sakė romantiškasis jaunikis.
Negana to, jaunikis dar paaukojo maždaug 20% rožių kainos labdarai, tikėdamasis dar daugiau laimės vedybiniame gyvenime.


 
Kinų nuotaka su 200 metrų ilgio suknele

Nuotaka iš Guangzhou (Kinija) pabandė pasiekti naują pasaulio rekordą, savo vestuvių dieną vilkėdama suknelę, kurios ilgis siekė 200 metrų, o svoris apie 100 kg. Gaila, tačiau Xie Qiyun prieš tai nepasidomėjo, kad ilgiausia suknelė (1362 metrų) 2007 metais buvo sukurta kipriečio Andreas Evstratiou.

Facebook komentarai:

Daugiau įdomybių