Keisčiausios prekės internete

Primary tabs

Daugiau įdomybių: ČIA

Keisčiausios prekės internete
 

 

Nuotaka paštu. Svajojate apie nuotaką iš Tailando ar kitos šalies? Laimėjus aukcioną jums tereikia nupirkti nuotakai lėktuvo bilieta, kol E-bay sutvarkys visus kitus popierius. Taip pat apie tokį produktą bus pranešta vietos policijai. Bet... jei policija atitinkamai nereaguos, nuotaika tikrai bus pastatyta prie jūsų durų.


Žmogaus kaukolė. Tibetiečių dekoruotos žmogaus kaukolės. Kaina - apie 4000 litų.


Lėktuvas. Nusipirkus šį lėktuvėlį, kompanija iškarto duoda atiduoda jums jį oro uoste, pasiruošusį pakilti. Bėda ta, kad lėktuvas eina be piloto ar kokių nors pilotavimo pažymėjimo ar pamokų, tad skraidyti galėsite išmokti patys ekspromtu.


 


Nuodingos gyvatės. E-bay aukcione galima nuolat nusipirkti nuodingų gyvačių pradedant 'paprastomis' kobromis ir baigiant pačiomis egzotiškiausiomis rūšimis. Pagal e-bay taisykles, pirkėjas yra pats atsakingas už saugų šių gyvūnų laikymą ir vietos įstatymų laikymąsi.


Lavonas. Deja, bet netikras. Tačiau rankų darbo, o oda pagaminta iš skysto lateksto, todėl liečiant šią imitaciją jausmas bus praktiškai toks pats kaip ir liečiant tikrą lavoną. Trūksta tik smarvės.


Asmeninė sala. Pakankamai įprastas privateislandsonline.com parduodamas 'produktas'. Pigiausią salą galite nusipirkti tik už kokius 80.000 litų (tiek kiek daugelis naujų automobilių kainuoja salone).

Facebook komentarai:

Daugiau įdomybių