Pavojingiausių gyvūnų TOP 10

Primary tabs

Daugiau įdomybių: ČIA


 

 10. Nuodingoji strėlinė varlė

Šios varlės yra vieni spalvingiausių gyvūnų žemėje, tačiau bučiuotis su jomis nederėtų. Viena varlė pagamina užtektinai nuodų 10 žmonių nugalabyti. Jei teks klaidžioti po Kolumbijos miškus siūlyčiau pasisaugoti.


9.Afrikos bizonas

Afrikoje žinomas kaip “juodoji mirtis”. Kasmet myriop pasiunčia keletą žmonių. Laikomas vienu pavojingiausių gyvūnų Afrikoje. Šis tankas sveria apie 700 kg. Vienas nėra toks pavojingas, bet dažniausiai ganosi didelėmis bandomis. Pamačius tokią bandą verta pasiieškoti aukšto medžio.


8. Šiaurės meška
Didžiausias mėsaėdis gyvūnas žemėje. Puikūs plaukikai - gali nuplaukti iki 80 km lediniame vandenyje. Šiaip šiaurės meškos yra pakankamai ramios, tačiau pajutę grėsmę, o ypač savo augintiniams, tikrai nepuls bėgti.


7. Dramblys

Didžiausias sausumos žinduolis yra Afrikos dramblys. Nepaisant didelio populiarumo zoologijos soduose yra vieni didžiausų plėšrūnų žemėje. Sveria maždaug kiek penki automobiliai - apie 7 tonas. Kasmet Indijoje drambliai užmuša apie 500 žmonių, Šri Lankoje dar apie 50


6. Australijos sūriųjų vandenų krokodilas

Didžiausias roplys pasaulyje. Suaugusiojo ilgis siekia 7 metrus. Savo aukų tyko vandens paviršiuje: iššoka, pagriebia, įsitempia atgal į vandenį, nuskandina ir ramiai sukapoja pietums.


5.Afrikos liūtas

Vienintelės katės gyvenančios grupėmis. Tai jas daro ypač pavojingais medžiotojais. Jei atsidursi Afrikos Savanoj, pasisaugok - ten jų zona.


4. Didysis baltasis ryklys

Pastebėję kraują vandenyje jie užverda - gali griebti bet ką, kas juda, ir panaudoti visus savo 3000 dantų. Patys sveria daugiau negu 2 tonas. Įprastai baltasis ryklys nežudo žmonių, tačiau kartą taip padaręs dažniausiai tampa žmogžudžiu, o tada plaukikams belieka melstis.


3.Australijos medūza

Kiekviena medūza turi iki 60 čiuptuvų, o kiekvienas iš jų turi pakankamai nuodų pasiųsti myriop 60 žmonių. Vieno čiuptuvo ilgis apie 4,5 metro. Nuo 1954 m. dėl šios medūzos kaltės buvo užregistruotos 5 567 mirtys

 


2. Azijos kobra

Nors ši kobra nėra pati nuodingiausia gyvačių šeimos atstovė, tačiau būtent ji atsakinga už daugiausia žmonių mirčių. Paprastai jos neatakuoja neišprovokuotos, bet vien tik Indijoje kasmet nunuodija tūkstančius gyventojų. Visame pasaulyje kasmet nuo šių kobrų įkandimo miršta 50 000 žmonių. Įkandus kobrai paveikiama nervų sistema, žmogus paralyžiuojamas ir po kažkiek laiko miršta.


1. Uodas

Taip, visiškai teisingai, pirmoje vietoje - uodas. Paprastai uodas nėra pavojingas, jo įkandimas sukelia tik niežulį. Tačiau kai kurios uodo patelės perneša maliariją sukeliančias bakterijas. Užkrėstas žmogus miršta. Tai dažnas reiškinys Afrikoje. Kasmet nuo maliarijos anapilin iškeliauja net du milijonai žmonių.

Facebook komentarai:

Daugiau įdomybių

Peržiūrėjo:18
Peržiūrėjo:31
Peržiūrėjo:34
Peržiūrėjo:12
Peržiūrėjo:46
Peržiūrėjo:43
Peržiūrėjo:14
Peržiūrėjo:22
Peržiūrėjo:26