Smagiausi pasaulio darbai

Primary tabs

Daugiau įdomybių: ČIA

Smagiausi pasaulio darbai
 

 

World of Warcraft testuotojas

Žaidi, ir gauni pinigus už tai, už ką daugiau nei dvylika milijonų pasaulio žmonių moka. Kodėl gi ne svajonių darbas? Be to, Blizzard rūpinasi jūsų sveikata ir neverčia žaisti šio žaidimo daugiau nei 4 val. per dieną. Reikia juk rūpintis, kad nepervargtum prie tokio sunkaus darbo. Tik galima įsivazduoti, kad atranka į šitą darbo vietą yra be galo didelė
Prabangių lovų bandytoja

Kiek žinom toks darbas yra tik vienas pasaulyje ir jį pasisekė dirbti vienai anglei. Ji turi miegoti, snausti arba vartytis ir šiaip išbandinėti įvairias dizainerių kurtas lovas, o vėliau aprašyti savo įspūdžius ir jais pasidalinti su lovų gamintojais, kad jie žinotų kas gerai, o kas blogai su jų gaminamom lovom. Ją pasamdė Simon Horn Ltd. Nepamirškit šios kompanijos - gali ji turės daugiau gerų darbo pasiūlymų.

Vandens atrakcionų bandytojas

Jo darbas - mėgautis vandens parkais ir testuoti čiuožyklas. Firma First Choice pasamdė vieną vaikiną, kad jis keliautų po pasaulį, čiuožinėtų nuo čiuožyklų, išmatuotų jų aukštį, įvertintų saugumą ir vandens kiekį ir smagumą, išmatuotų ilgį (duomenis duoda patys vandens parkai) ir įvertintų čiuožyklą. Tam kad First Choice žinotų ką rekomenduoti, o ko ne, ir galėtų pateikti naudingus aprašymus puslapio skaitytojams. 

Facebook komentarai:

Daugiau įdomybių