TOP 10 įspūdingiausių pasaulio liftų

Primary tabs

Daugiau įdomybių: ČIA

TOP 10 įspūdingiausių pasaulio liftų
 

 


10. Meno instaliacija – lifto šachtoje

Tokie menininkės Yura Adams išpiešti popieriniai žibintai papuošė tuščią John Davis galerijos Hudsone (Niujorkas) lifto šachtą.


9.Lova lifte

Leisdamiesi žemyn turite laiko nusnūsti? Kodėl gi ne, tik lovą teks dalintis su joje jau gulinčia mergina. O gal nenorite jai trukdyti, todėl mieliau rinksitės laiptus?Atsakyti į tokį klausimą patiems sau teko visiems, kurie prasivėrus lifto durims pamatė dvigulę lovą su joje gulinčia, pižamą vilkinčia mergina. Tai buvo menininkės Ruth Pringle instaliacija. Ja ji norėjo priminti žmonėms apie vujarizmą, mūsų silpnąsias vietas ir kartais, rodos, nesutramdomą norą skaudinti kitus.


8. „Į kurį jūs aukštą?“ „Bet kur, kur papuola.“
Kartais visiems neprošal patekti į tokią situaciją ar susidurti su tokiomis aplinkybėmis, kurių neplanavote, nenumatėte. Kad tai padaryti būtų dar lengviau, dviejuose Anglijos miesto Plimuto universiteto liftuose menininkas Chrisas Speedas įdiegė „atsitiktinio aukšto mygtuką“ (angl. the random lift button). Paspaudę šį mygtuką niekuomet nežinote, kuriame aukšte atsidursite. O ten jau galite sutikti naujų žmonių ir patirti tai, ko galbūt nebūtumėte patyrę, jei nebūtumėte paspaudę šio mygtuko ir keliavę įprastu maršrutu.

 


7. Pamirkykite sausainį piene

Sausainių ir pieno mėgėjai žino, kad prekės ženklas „Oreo“ save pristato kaip „pieno mėgstamiausius sausainius“ (angl. milk‘s favorite cookie). Reklama būtent šią idėją ir atspindi.


6. Iš lifto – kaip su parašiutu

Tie, kas bijo aukščio, tikriausiai nieku gyvu nesutiks kelti kojos į tokį liftą – įėjus į jį atrodo, kad po kojomis atsidūrė visas miestas. Tačiau iš tikrųjų tai nėra tikras miesto vaizdas. Šis liftas ne stiklinis, tai tik didelis ir labai tikroviškas lipdukas. Tokia įspūdinga reklama buvo sukurta Šveicarijos šuolių su parašiutais mokyklai. Tie, kas niekuomet nėra bandę šios ekstremalios pramogos, įlipę į liftą gali pajusti jos „skonį“.


5. Bedugnė

Dar vienas liftas-gąsdintojas. Nors tai tik dažais meistriškai sukurta iliuzija, lipti į tokį liftą tikrai išdrįs ne kiekvianas.


4. Pabusk!

Toks liftas be jokios abejonės padėtų kaip reikiant prasibudinti ryte. Tikriausiai ne koks jausmas jau žengiant į liftą suprasti, kad galbūt tai buvo paskutinis žingsnis gyvenime. Tačiau iš tiesų tai tik Kinijos dizaino kompanijos „Ogilvy Beijing“ reklama „Maxwell House“ kavai. Nė neabejojame, kad ryte į biurą susirinkusius darbuotojus ji tikrai išbudino.


3. Kas slypi žmogaus viduje?

Ar tikrai norite pamatyti, kaip atrodo žmogaus vidaus organai? Tokią progą suteikia šis liftas. Ši reklama buvo sukurta „Body Worlds 2“ keliaujančiai parodai.


2. Raumenų kalnas

Tai geras pavyzdys, kaip sporto klubams prisivilioti naujų lankytojų. Juk jūs irgi norite būti stiprus kaip šis vyras reklamoje?


1. Per siauros durys?

Dar viena sporto klubo reklama. Jei netelpate pro šias siauras duris, galbūt būtų pats metas pagalvoti apie sporto klubo abonemento įsigyjimą.

Facebook komentarai:

Daugiau įdomybių

Peržiūrėjo:26
Peržiūrėjo:21
Peržiūrėjo:47
Peržiūrėjo:18
Peržiūrėjo:18
Peržiūrėjo:40
Peržiūrėjo:44