Diablo žaidimo kodai

Primary tabs

Pinigai:
Pakeiskite duomenis faile DIABLO.EXE. Suraskite 39 38 74 02 ir pakeiskite į 33 FF 66 4F. nuo šio momento, Jūsų kišenėje pinigų nepritrūks. Dėmesio! Tam, kad viskas normaliai dirbtų, reikalinga Diablo 1.00 versija.

Neribotas daiktų kiekis:
Pavyzdžiui guli mieste knyga. Kuo toliau nuo jos nueikite, bet, kad vis dar ją matytumėte. Po to palaisvinkite inventoriuje vietos, palikite tik tiek, kiek užima ši knyga (šiuo atveju 4 langelius). Dar viena smulkmena, turite turėti nors 10 auksinių monetų. Iš inventoriaus dešiniu pelės klavišu paimkite 1 monetą ir padėkite ją į inventorių (dabar inventoriuje turi likti tik trys langeliai), spauskite ant gulinčios knygos, ir kol herojus eina prie jos, reikia greitai paspausti 'I' klavišą - iškvieti inventorių, ir tuo momentu, kai herojus ima knygą, kairiuoju pelės klavišų spausti ant monetos (ant tos, kuri užėmė 4 langelį). Jei viskas gerai pavyks, knyga gulės inventoriuje, o rankoje laikysite monetą, kurią numetus atsiras dar viena knyga.

Naudokite Town portal. Patalpinkite daiktą, kurį norite sudubliuoti Town portal centre, paskui patys įeikite ten, paimkite dublikatus, grįžkite į miestą ir paimkite originalą.Jei jūs norite paimti iš žaidimo piešinius, spauskite Print Screen. PCX failai atsiras jūsų Diablo direktorijoje.


Facebook komentarai:

4