Pagerintas ilgiausio bučiavimosi rekordas

Primary tabs

Daugiau rekordų: ČIA

   Milijonai įsimylėjelių kasmet Valentino dienos proga pasineria į bučinių jūrą, tačiau šiemet Tailande 14 porelių iš tos “jūros” bando neišbristi beveik pusantros paros. Specialaus renginio metu bandoma pagerinti ilgiausio bučinio (32 valandos) rekordą, pernai pasiektą Vokietijoje.

Tailando Pattaya kurorte sekmadienį 23h susirinko šio neįprasto maratono dalyviai ir pradėjo bučiuotis. Mažiausiai ištvermingi pasidavė jau po 34 minučių, kai viena mergina apalpo, kitos poros pradėjo pasidavinėti po keletos valandų. Šiuo metu ištvermingiausios poros dar turėtų tebesivaržyti. Ilgiausiai besibučiavusi pora gaus žiedą su deimantų, vertą 4000LT ir 8000LT piniginį čekį.

Įdomu tai, kad konkurso taisyklės yra labai griežtos. Dalyviai vienas nuo kito negali atsitraukti nei sekundei. Visos porelės turi vieną kvadratinį metrą iš kurio negalima pasišalinti. Išimtis – tuoletas, tačiau net ir jame dalyviai yra stebimi, kad lūpos nebūtų atitrauktos nuo partnerio lūpų. Kad neapalptų dėl energijos stokos, dalyviams karts nuo karto leidžiami užkąsti, tačiau tik pro šiaudelį.

Rekordas pagerintas. Ekkachai ir Laksana Tiranarat pora bučiavosi 46 valandas 24 minutes ir 9 sekundes, bei daugiau nei 14 valandų pagerino ankstesnį rekordą

Facebook komentarai:

Daugiau rekordų