TOP 10 brangiausių pasaulyje telefonų

Primary tabs

Daugiau rekordų: ČIA


  
10. „Vertu Signature“ (kaina – 190 000 Lt)
Solidus vyriškas telefonas „Vertu Signature“. Išleisti 24 skirtingi „Vertu Signature“ modeliai. Vyrui puikiai tiks plieninio korpuso modelis. Kaina – apie 64 tūkstančius litų. Jei korpusas iš geltonojo, baltojo aukso ar platinos, kaina sieks 190 tūkstančių litų.
9.„Vertu Signature Diamonds“ (kaina – 211 000 Lt)
Pirmas kylantis klausimas yra visai natūralus – kodėl taip brangiai? Todėl, jog klaviatūra susideda iš 18 karatų aukso, o visas telefono paviršius padengtas 385 baltojo deimanto ir pilkojo safyro kristalėliais. Yra du modeliai: paviršius padengtas baltuoju arba geltonuoju auksu.
8.„Vertu Signature Python“ (kaina – 310 000 Lt)
„Python“ telefonų yra pagaminta daugiau nei „Cobra“, nes jie kiek kuklesni. „Pitono“ akyse žėri du žydri safyrai, o šio gyvio kūnas nusagstytas 17 karatų spalvotais safyrais ir 1 karato deimantais.
 
7. „GoldVish Illusion“ (kaina – 380 000 Lt)
Jeigu ankstesniųjų telefonų kainos pasirodė ganėtinai didelės, tai šio telefono bus tikrai didelė. Taip yra todėl, jog „GoldVish“ paviršius padengtas brangiausiu pasaulyje metalu – platina. Norintiems įsigyti pasirinkimas tikrai nemažas.
6. „Apple iPhone Princess“ (kaina – 415 000 Lt)
Sukurtas Austrijos juvelyro Peter Aloisson. Telefonas padengtas 18 karatų baltuoju auksu, inkrustuotas 318 deimantais (viso 16,5 karatų). 2008 metais jis buvo pagamintas specialiai rusų verslininkui.
5. „Sony Ericsson Black Diamond“ (kaina – 720 tūkst. Lt)
Jei manėte, kad „Sony Ericsson“ nepajėgia sukurti išskirtinio dizaino telefonų - klydote. Į pagalbą pasitelkę pramoninio dizaino specialistą Jaren Goh jie pristatė koncepcinį mobiliojo telefono modelį „Black Diamond“. Šis veidrodinį paviršių turintis telefonas vadinamas vienu seksualiausių. Galinio korpuso dalys inkrustuotos briliantais. Viena įdomesniu detalių - rėmelio neturintis ekranas, kokio kol kas neteko matyti kitų gamintojų produktuose.
4.„Vertu Signature Cobra“ (kaina – 745 000 Lt)
Iš platinos pagamintą telefoną apsivijusi kobra – juvelyro Frederico Boucheron darbas. Kobra neeilinė – apsivijusi 2,5 karato deimantą.
3. „GoldVish Le Million“ (kaina – 2 200 000 Lt)
Jeigu jums neužtenka „GoldVish Illusion“, siūlau tos pačios bendrovės „Le Million“ modelį. Bet siūlau paskubėti, kadangi šios šveicariškos kokybės telefonų tepagaminta 100. Viskas ko reikia milijonieriui: paviršius su 120 deimanto karatų bei speciali slapta vietelė brangiems dalykėliams susidėti.
2. „Ancort Diamond Crypto Smartphone“ (kaina – 2 900 000 Lt)
Rusų duomenų apsaugos bendrovė teigia sukūrusi ekstravagantiškiausią telefono ragelį pasaulyje. Paviršius padengtas platina, pagrindinis mygtukas auksinis, o klaviatūra padengta 25 karatų deimantais. Telefonas įdomus dar ir tuo, jog jame instaliuota sudėtingiausia pasaulyje balso ir duomenų šifravimo sistema. Rusų „hakeriai“ ir vėl pasistengė.
1. „Apple iPhone 3G Kings Button“ (kaina – 6 180 000 Lt)
Šis beprotiškas iPhone 3G yra sukurtas Austrijos juvelyro Peter Aloisson. Padengtas 18 karatų geltonuoju, baltuoju ir rožiniu auksu - neįtikėtina kombinacija. Balta aukso linija inkrustuota 138 geriausios kokybės deimantais. Bet svarbiausia telefono ypatybė yra 6,6 karatų deimantas, puošiantis pagrindinį telefono meniu valdymo mygtuką.

Facebook komentarai:

Daugiau rekordų