Top 5 brangiausi pasaulio mėsainiai

Primary tabs

Daugiau rekordų: ČIA

Top 5 brangiausi pasaulio mėsainiai
  Švelni, sultinga mėsa ir šilta, minkšta bandelė yra būtent tai, dėl ko visuose pasaulio kampeliuose žmonės dievina greitojo maisto karalių – mėsainį. Tradiciškai mėsainiai yra laikomi gatvės maistu, skirtu skubantiems žmonėms, neturintiems laiko (ar pinigų) pietauti restoranuose. Tačiau... Pastaraisiais metais mėsainiai lyg viesulas įsiveržė ir į rafinuotą restoranų pasaulį. 2001 m. apie šefą Daniel Boulud rašė kone visi JAV laikraščiai, kai jis į Niujorko mieste veikiančio restorano „Bistro DB” meniu įtraukė mėsainį, kurio mėsos paplotėlis pasirodytų pernelyg prašmatnus per pietų pertrauką užbėgantiems į „McDonald’s” restoraną. Jo sudėtis atrodė taip – šonkaulių mėsa, foie gras (žąsų kepenėlių paštetas) ir triufeliai (grybai). Ir kainavo 77.78 Lt (32 JAV dolerius).

Po sėkmės sulaukusio mėsainio prasidėjo masinė mėsainių invazija į aukščiausios klasės restoranus. Jūsų dėmesiui – 5 brangiausi mėsainiai pasaulyje. Ar būtumėt pasiryžę tiek mokėti?5. Milijono rupijų vertas mėsainis Mėsainis: mėsainis su jautiena, portobello grybais, wasabi majonezu ir žąsų kepenėlių paštetu.
Kaina: 233.34 Lt (96 JAV dolerių).
Restoranas: „Four Seasons Hotel”, Džakarta, Indonezija.
4. „Šėtono apkabinimas“ Mėsainis: gigantiškas, daugiau nei kilogramą sveriantis jautienos mėsainis su foie gras ir Griujerio sūriu.
Kaina: 342.71 Lt (141 JAV dolerių)
Restoranas: „Steak House”, Hong Kongas.3. Auksinis mėsainis Mėsainis: Kobe jautienos mėsainis, pagardintas daugybe juodųjų triufelių, skrudintom žąsų kepenėlėm, sendintu Griujerio sūriu, laukiniais grybais ir aukso (!) dulkėmis, patiektas ant sviestinės bandelės.
Kaina:415.63 Lt (171 JAV dolerių)
Restoranas: „Wall Street Burger Shoppe', Niujorkas, JAV
 2. Fusion mėsainis Mėsainis: Kobe jautienos ir Meino omaro mėsainis, užbaigtas karamelizuotais svogūnais, brie sūriu ir prosciutto kumpiu. Patiekiamas su taure „Dom Perignon” šampano.
Kaina: 1888.58 Lt (777 JAV dolerių)
Restoranas: „Le Burger Brasserie', Las Vegas, JAV1. Kelių tūkstančių vertas derinys Mėsainis:žąsų kepenėlėmis ir juodaisiais triufeliais įdarytas Kobe jautienos paplotėlis, patiekiamas ant sviestinės bandelės su ypatingu šefo Huberto Kellerio padažu, kurio sudėtyje taip pat dominuoja triufeliai. Kartu su mėsainiu patiekiamas butelis Chateau Petrus (1995) vyno.
Kaina: 12153.00 Lt (5000 JAV dolerių)
Restoranas: „Fleur de Lys', Las Vegas, JAV.

Facebook komentarai:

Daugiau rekordų