TOP 5 protingiausi gyvūnai pasaulyje

Primary tabs

Daugiau rekordų: ČIA

  Turbūt niekada nerims konfliktas tarp šunų bei kačių mylėtojų. Kuris gyvūnas - šuo ar katė - protingesnis? Vis dėlto yra ir kitų gyvūnų, nenusileidžiančių savo proto galiomis. Reklama pažvelgti plačiau.Protas yra apibūdinamas kaip gebėjimas siekti kompleksinių tikslų, orientuotis erdvėje, gebėjimas protauti, mąstyti. Žmonės yra protingiausios būtybės Žemėje. Net žemiausią intelekto koeficientą turintis asmuo yra daug protingesnis už bet kokį gyvūną.Tačiau kas be žmonių pasižymi proto galia? Pateikiame protingiausių gyvūnų penketuką.

Penktoji vieta atitenka katėms ir šunimsŠtai ir išspręstas didysis konfliktas. Abu gyvūnai puikiai supranta žmonių jausmus, reaguoja į balso toną, gali būti treniruojami.


Ketvirtoje vietoje yra papūgosŠie paukščiai ne tik pažįsta šeimininką, bet gali net pamėgdžioti jo kalbą. Pasaulyje žinoma papūga, mokanti net 971 žodį.Trečią vietą gauna drambliai už gebėjimą bendrauti tarpusavyje per milžiniškus atstumusStebina ir šių gyvūnų puiki atmintis bei tai, kad jie turi net laidojimo ritualus, gedi savo gentainio.

 


Antroje vietoje atsidūrė delfinai - protingiausi vandens gyvūnaiJie taip pat sugeba bendrauti tarpusavyje per didelius atstumus.Ir pirmoji vieta atitenka beždžionėmsPrimatai sugeba išmokti ženklų kalbą, skiria daiktų formas, ir net gali dirbti kompiuteriu.

Facebook komentarai:

Daugiau rekordų