Tėvo dienos sveikinimai, Sveikinimai su tėvo diena

Primary tabs

Sveikinimai su tėvo diena

Visi geriausi tėvo dienos sveikinimai vienoje vietoje

Neslėpsiu, tėti, kartais trūko tavo juoko, Gal tai todėl, kad sunkų kryžių tau likimas skyrė nešt. Myliu tave, kaip nemylėsiu nieko kito, Tavosios sielos grožis mane įkvėpia gyvent.

Tavęs man šiandien šitaip trūksta, Taip stinga tėviškosios artumos, Taip žemiškai man šiandien reikia Tavų akių paguodžiančios šviesos...

Mintie, pilna linkėjimų šviesos, Skrisk pūko lengvumu pas širdžiai mielą... Nutūpus ant ramios jausmų bangos Jam išdainuoki tai, ką kalba mano siela... Su tėvo diena !

Mielas Tėveli, Tavo stiprybė nugali viską, Tavo meilė sušildo jausmus.. Tų žmonių kurie tave brangina - Nes brangini ir tu mus. Tu augini dvi šakas Augančias iš tavo storo kamieno Jau greit reikės paleist rankas O mes dėkosim savo tėčiui... Su nuostabia švente! Su Tėvelio dienele!

Tėveli, tegul tava širdis ilgai liepsnoja, Lai tvirtas žingsnis nesustoja, Lai darbščios rankos gėrį sėja - Gyvenimą tik įpusėjai !

Tėvo dienos kerintį rytą Puošim gražiausiais lelijų žiedais, Žodžiais, anksčiau niekada nesakytais, Ir širdžių šiluma, lyg rubinais brangiais.

Lašas prakaito ant smilkinių Ir giedra akių šviesa. Išskaptuotos laiko skaptuku, Šypsosi raukšlelės kaktoje. Tyliai vaikštai sodo takeliu. Ar tai apie mus, tėveli, vis mąstai? Kad ir kaip pavargę nuo darbų Skuba į gimtus namus sugrįžt vaikai Atsigerti šulinio vandens, Atsisėst po klevu šakotu, Prisiglausti, tėve, prie tavęs. Kad stiprios sveikatos tau Dievulis duotų.

Ne baltos sruogelės, O pienių pūkai įsivėlę plaukuos Pjaunant pradalgę plačią. Ne raukšlių žymelės, O prakaito upės, Išgraužusios tavo veide naują vagą. Tikrai ne saulėlydis, ne - Ruduo tyliai vaikšto Po tavo dienelių peizažą. Mielasis tėveli, žinok - Kiekvieno paukštelio giesmėj Mūsų šviesūs linkėjimų žodžiai Tau siunčia vaikų dėkingumą ir meilę.

Taip gera pabūti tėvelio draugijoj, Kalbėt apie sodžių, klausytis dainų, Žiūrėti į giedrą ir linksmą jo veidą. Paglostyti tvirtas raukšlėtas rankas, Žinoti, kad šito pasaulio draugijoj Mane saugo mylinčio tėvo malda.

Idealo tavy neieškojau, Dėkui tau vien už tai, kad buvai, Kad išmokei "stovėti ant kojų" Ir visad pirmas ranką tiesei... Kad tavieji namai tapo mano Nuostabiausiu vaikystės lopšiu, Kad parodei man pavyzdžiu savo, Kaip išlikti žmogum tarp žmonių.

Kitiems galbūt esi žmogus eilinis, Bet man, tėveli, tu vienintelis esi, Nes tavo stiprios rankos kėlė iš klampynės, Kai niekas netikėjo - tu tikėjai manimi. Žinok, brangusis, tu mano širdy Kiekvieną dieną kaip stiprybė gyveni.

Tėve, tėtuk, tėveli, tegul Tavo gyvenimas būna ilgas ir giedras, tegul tavo gerose akyse šviečia tik laimės žiburėliai. Su Tėvo diena.

Už tavo meilę ir rupestį ačiu, Už duonos kąsnį, vaikystę, šventes. Mielas Tėveli, ilgų, sveikų metų, Džiaugsmas tepuošia tavąsias dienas.

Užtrauk, tėveli, linksmą dainą, Tą, kur dainuodavai po darbo vakarais. Aš noriu įsiminti tavo veidą, Prisėst ant kelių lyg vaikystėje kadais. Bet mano vietoj anūkėliai sėdi, Ir gera juos matyt tavam glėby. Linguoja senas klevas palei svirtį Ir pinasi šiltų jausmų gija širdy.

Pailsėk minutėlę, prisėski, tėveli, Motinėlė jau laukia sugrįžtant pietų. Pasiilgom tavęs ir suskridome vėlei Pasidžiaugti tavim ir namų jaukumu. Puošia rasos akis, tu suki jas į šoną, O kukli šypsena šildo mūsų jausmus. Ir taip miela matyt tave raikantį duoną, Kad tik būtų sveikatos, o džiaugsmo netrūks.

(Iš vaiko lūpų) Pasaulis toks didelis, tiek daug kelių... Juose pasiklysti man būtų baugu, Tačiau su tavim aš keliaučiau visur – Mus žmonės pamatę sakytų: „Iš kur Tas linksmas vaikutis su savo tėčiu, Ar jiedu nebijo piratų piktų?“ O aš atsakyčiau: „Tėvelio ranka Bet kokį begėdį sutramdytų. Va! Jisai dar teisingas, švelnus ir dosnus, Štai toks mano tėtis – be galo šaunus!“

Tėveli, tu atnešei saulę su motinėle delnuos... atnešei su džiaugsmu, viltimi ir meile. Tu pats geriausias tėvelis pasaulyje ! Tėveli - su galinga, nerealiai linksma švente !!!

Priimk, įvertink tai, kas buvo duota, Nekaltink savęs, žmonių, lemties, Tikėk - dar šimto vasarų žieduotų Dosnus likimas tau nepagailės. Su tėvo diena !

Plaukuose jau sužvilgo sidabras, Bet tai nieko - gražesnis tapai. Tavo meilės šypsnių paliesti Dideli juk užaugom vaikai. Aš už daug ką turiu tau dėkoti: Ir už meilę, kurią man davei, Ir už tai, kad išmokei šypsotis, Ir už tai, kad beslystant laikei.

Iš Jūsų išmokome kantrybės. Iš Jūsų išmokome tiesos. Ąžuolo ir geležies stiprybės, Meilės darbui, duonai pagarbos.

Tavo rankos jau pavargo, O gilios akys surimtejo, Su manim turėjai vargo, Padėkoti aš norėjau.

Ačiū Tau, Tėveli, už jaunystę mūsų, Už polėkį, laimingasias dienas, Už meilę, kurią gavome iš Jūsų, Už viską dėkojame mes iš širdies.

Tėvų namai - brangiausias lizdas, Švenčiausia Žemėje vieta. Tegul likimo nuožmūs vėjai Čia neužklysta niekada. Tegul tėveliams mylimiesiems Bus šilta ir jauku namuos, Tegul dar šimtą laimės metų Raiba gegulė iškukuos.

Tėti, mano tėti , aš tave myliu. Šitą gražų rytą, Tau atnešiu bučinių !!!

O, kad galėčiau Tau padovanoti vėją, O, kaip norėčiau saulę tau delnuos atnešt, Nes tik Tu vienas, mylimiausias Tėve, Gyvenimo kelin mokėjai mus išvest.

Facebook komentarai: